Reklama

Změna dodavatele energií

Poslat upozornění na tento článek emailem Vytisknout článek

25.10.2013

V dnešní době již nemusíme za dodávky energií platit nehorázné částky. Máme totiž možnost si svobodně vybrat, jaká společnost nám bude elektřinu a plyn dodávat. Tím můžeme ušetřit i tisíce korun ročně, aniž bychom se museli ve spotřebě omezovat. Kdo nabízí nejvýhodnější ceny energií? To zjistíme jednoduše porovnáním cen na online kalkulačce.

Ceny energií

Ceny plynu a elektřiny se výraznou měrou podílí na rodinném či firemním rozpočtu. Přestože se dnes domácnosti i podnikatelé snaží ušetřit každou korunu, jen málokdy se pozastaví nad platbami za energie. Mnoho lidí si totiž myslí, že s cenami za dodávky elektřiny a plynu jednoduše nic dělat nemohou a proto nadále bezmocně sledují, jak se zvyšují. Jenomže dnes již bezmocní v tomto ohledu nejsme. I když se to zdá být nemožné, můžeme na energiích ušetřit spoustu peněz a to bez nutnosti omezení spotřeby. Stačí jen vědět, jak na to.

Vzhledem k tomu, že český trh s energiemi prošel liberalizací, vzniklo tak několik nových dodavatelů plynu a elektřiny nabízejících odlišné ceny. Sami se tak dnes můžeme rozhodnout, která společnost nám bude tyto energie dodávat. Změnou dodavatele můžeme ušetřit i několik tisíc korun ročně. Zdá se vám to nemožné? Přesvědčte se o tom sami, tak jako to udělalo již mnoho lidí před vámi. Ceny plynu i elektřiny můžeme mít zcela pod kontrolou a není důvod platit více, když nemusíme.

Kalkulačka plynu a elektřiny

Kolik ušetříme díky přechodu k jinému dodavateli energií, si jednoduše zjistíme z pohodlí domova porovnáním cen energií. K tomu nám poslouží online kalkulačka plynu či elektřiny. Díky tomuto chytrému nástroji nemusíme studovat nabídky všech dostupných dodavatelů a složitě je porovnávat. V online kalkulačce jsou ceny plynu a elektřiny neustále aktualizovány, což nám ušetří drahocenný čas a výsledek se dozvíme do několika málo minut. Srovnání cen elektřiny a plynu je tak rychlé, přehledné a pohodlné, stejně tak jako samotná změna jejich dodavatele. I tu je možné provést zcela zdarma například na portálu www.usetreno.cz. Stačí vyplnit potřebné údaje, které vidíte na obrázku níže. 

V druhém kroku vám kalkulačka vypočte vaši případnou úsporu na plynu, kterou si můžete rovno sjednat. Po odeslání objednávky vám budu doručené potřebné dokumenty na váš email a budete kontaktovány zákaznickou podporou portálu. Následně stačí dokumenty podepsat a poslat poštou. Vše ostatní za vás vyřídí portál Usetreno.cz. Přečtěte si podrobný popis jak probíhá změna dodavatele plynu.

Vývoj cen energií

A pokud si myslíte, že už toho nejlevnějšího dodavatele máte, neusněte na vavřínech – ceny energií se totiž neustále mění a vyvíjí, váš nynější dodavatel už dávno nemusí být tak výhodný jako v době, kdy jste k němu přecházeli. Zdražování totiž nikdy neprobíhá paušálně, proto každý dodavatel na vývoj ceny energií reaguje jinak – někdo markantně zvedne ceny, jiný částku navýší jen nepatrně a sází na to, že se zákazníkovi nebude chtít takto nevýrazné navýšení cen řešit. Čas od času je proto třeba znovu nabídky zkontrolovat a srovnat ceny elektřiny a ceny plynu. Online kalkulačka plynu a elektřiny je neustále dostupná a každému nabízí možnost si zkontrolovat, zda své peníze za energie nevyhazuje komínem.

Kalkulačka plynu a elektřiny nám umožní zjistit, kolik můžeme na energiích ročně ušetřit. I když to třeba nebudou hned tisíce korun, i menší částky za rok udělají pěknou sumu peněz, které pak můžeme využít mnohem příjemnějším způsobem. Nemá cenu čekat, co přinesou v oblasti cen energií následující roky. Změnu dodavatele je možné provést kdykoliv a má na ni nárok úplně každý. Tak co říkáte, nehodilo by se vám ročně pár tisícovek navíc?

- PR článek -

Článek byl zobrazen 5441 krát.

Diskuze k článku

Přidat příspěvěk

Kosák | 16.11.2015 15:51:00

kalkulačku jsem použil a příjde mi to jako dobrá věc, přece jenom nikdo při normální práci nemá moc čas zabývat se tolika dodavateli a když chce někdo měnit narychlo jako já, protože mi končila smlouva,tak moc variant na to jak najít dobrého dodavatele rychle nezbývá, takže když mi kalkulačka vyhledala bohemia energy dal jsem na její doporučení a přešel jsem k nim a zatím je vše v pořádku.

Odpovědět

 

Re:

Aegi | 18.11.2015 12:03:03

A přesně tohle je cesta do záhuby =D. Kalkulačky většinou zohlední jen cenu, ale už ne bonusy nebo sankce (a na ty je zrovna Bohemka expert).

Odpovědět

 

Re: Re:

Edyn | 26.04.2016 14:29:37

Zkušenost s Bohemií může mít každej všelijakou, já s nimi konkrétně vycházím za dobře, nicméně na kalkulačku bych se vykašlal, pokud nestojíte o standardní produkt. Když jsem je kontaktoval na přímo nabídli akční tarif. Za sebe tedy doporučuji zvolit si dodavatele a kontaktovat ho na přímo, oni už pak budou vědět jaký produkt vám na vaší konkrétní domácnost doporučit. Tak jsem to udělal s Bohemií a jak nám to teďka pěkně vychází.

Odpovědět

 

Re:

Petra | 20.11.2015 19:32:45

Zrovna Bohemka na kalkulačce vychází velice špatně, tak nevím podle jaké kalkulačky si vybíral:-( Jinak co se týká BE tak to mám jen špatné zkušenosti z okolí…

Odpovědět

 

Re: Re:

Aleš | 08.12.2015 10:31:45

mě k nim převedl jejich prodejce který mi nahodil dobrou nabídku, takže jsem kalkulačku ani neřešil a z vlastní zkušenosti musím říct že jsem oproti původnímu dodavateli ušetřil…

Odpovědět

 

Elektrika

Tomáš | 14.10.2015 14:09:54

No, já se pozastavil nad platbami za elektriku jednou a myslel jsem že mi u toho vyskočí srdce z hrudi…Okamžitě jsem si sedl k pc a hledal jsem co nabízí jinde a protože Bohemia Energy nabízela slevy přešel jsem k nim, jsem u nich a stále nelituju.

Odpovědět

 

Re: Elektrika

Jirka F. | 07.01.2016 16:41:07

U nás nastala obdobná situace jelikož s elektřinou i topíme, takže jsme se museli hodně zamyslet ke komu se s ní upíšeme. Bohemka v té době zrovna nabízela nějaký spešl tarif, který měl cenu ponižovat o několik málo procent než bylo ve standartu, tak jsme po něm hnedka šáhli a teďka už jsme v klidu.

Odpovědět

 

Re: Re: Elektrika

Ota | 13.09.2016 15:27:01

My si to k nim dali letos poprvé. Topíme přímotopem a s tim jejich novým produktem Jubileum nám to ukázalo celkem dost slušnou úsporu, což nás rozhoupalo ke změně. Dodávka už nám byla zahájena na začátku července, takže by se dalo říct, že na zimu máme už vystaráno.

Odpovědět

 

Kalkulačky

Ross | 24.09.2015 14:22:26

Taky jsem se ně nějaký energetický kalkulačky vykašlal, přijde mi že každá ukazuje něco jinýho. Srovnal jsem nabídky z webů, vybral si Centropol a teď už jen šetřím.

Odpovědět

 

Elektřina

Karda | 13.09.2015 17:52:40

Loni jsme měnili dodavatele a přešli k Centropolu. O nic jsem se nemusel starat a akorát platím míň.

Odpovědět

 

Re: Elektřina

Petra | 20.11.2015 19:37:11

Máme Centropol, protože jsme koupili dům od LČR a ti měli nasmlouvaný centropol, tak v tom pokračujeme a zatím dobré. Před tím jsme měli v bytě CEZ a ten jen každoročně zvyšoval zálohy a platby se zvyšovaly. S BE zkušenosti nemám.

Odpovědět

 

Bohemia Energy

Filda | 28.08.2015 11:50:11

u nás kalkulačka zabrala, protože byl aspoň vidět ten propad cen jaký jsme měli.potom co jsme přešli k Bohemia Energy se nám to rapidně zlepšílo, ale je to taky tím že jsme byli u jednoho z nejdražších dodavatelů.

Odpovědět

 

Re: Bohemia Energy

Ilča | 10.09.2015 14:05:22

my jsme kalkulačku vůbec nevyužili, protože nás firma kontaktovala telefonicky a domluvili si s námi schůzku. Přišli s nabídkou, která mám vyhovovala tak jsem podepsali. jsme s nimi 4 roky a všechno funduje jak má.

Odpovědět

 

Re: Bohemia Energy

Antonín | 19.01.2017 10:58:31

Souhlas, dobrá je ta od tzbčka, nesnáším, když to po mě vyžaduje zadat meil nebo dokonce telefon, to pak okamžitě následujou otravné telefonáty ani nevíte kdo volá. Tzbčko je fajn v tom, že stačí jen údaje o spotřebě a místě kde se odebírá a výsledek je hotov. Nám tadlecta kalkulačka pomohla loni dostat se k Bohemii a zatím vše Ok.

Odpovědět

 

energie

Karel | 19.08.2015 16:39:20

No zkoušel jsem si takovou kalkulačku na internetu a mnoho dodavatelů je levnějších než ten můj, tak co dál podle čeho se řídit a jaké s tím máte vlastně zkušenosti?

Odpovědět

 

Bohemia Energy zkušenosti

Kamil | 21.08.2015 13:09:49

Asi bych se řídil tím, kolik platíte, kolik ušetříte a taky si propočítal ceny ostatních dodavatelů. Pokud vám vyjde že platíte hodně, tak podle mě je úplně zbytečný na něco čekat, a prostě bych rovnou přešel, dokud je venku hezky. Já měnil asi před 3lety na Bohemia Energy a rozhodně se mi to vyplatilo.

Odpovědět

 

Re: Bohemia Energy zkušenosti

Marek Kmoch | 19.08.2016 13:00:22

Tak ono se běžně říká, že léto je nejlepší období pro změnu, že než se to celý vyřídí, tak to máte akorát nachystaný na topnou sezonu a v zimě už topíte a přitom šetříte. Za domu čtyř let jsme u Bohemia energy, byli schopni ušetřit tak do 15tisíc, což je díky jedné změně fakt super. Takže určitě to smysl má.

Odpovědět

 

Re: energie

Jarda | 21.08.2015 19:10:01

Určitě se řiďte podle ceny, dneska už je hromada dodavatelů levnějších jak ČEZ nebo Eon. Pak je dobrý si dát pozor třeba na to, kdy můžete firmě vypovědět smlouvu, abyste se jí neupsal na XX let. Já jsem 2 roky u Centropolu a zatim bez problémů.

Odpovědět

 

Re: Re: energie

Petr | 25.08.2015 14:07:00

A zrovna podle té kalkulačky vychází BE celkem špatně, tak já nevím:-(

Odpovědět

 

Re: Re: Re: energie

Bobo | 26.08.2015 11:30:04

kalkulačku jsem si nehledal, prostě jsem si to selským rozumem spočítal a vyšlo mi to tak jak to bohemia energy inzeruje na stránkách. asi bych si to rozhodování nějakýma kalkulačkama nekomplikoval, kdo ví kdo za těma kalkulačkama stojí.

Odpovědět

 

Re: Re: Re: energie

Ladislav | 22.09.2015 15:44:11

Já si myslím, že každá kalkulačka ukazuje něco jiného a že hlavní je jak to nakonec funguje ve skutečnosti, když jsme hledali my tak jsme skončili tam kde nám to doporučovali kámoši, což byla Bohemia Energy kde jsme spokojení a na kalkulačku jsme se ve finále vykašlali.

Odpovědět

 

Re: Re: Re: energie

Martin | 20.10.2015 20:08:53

Protože BE je nejhorší volba, proto vychází jako jenda z těch horších variant a určitě z ní neušetříte…

Odpovědět

 

Re: Re: Re: Re: energie

Jakub | 06.06.2016 12:51:03

Tyhle pisálky mám nejradši. Musím vám tu oponovat ať se vám to líbí nebo ne. My jsme k BE přešli už před dvěma lety a zatím jsme s nimi ušetřili jako nikdy před tím, ať jsou třeba na trhu i jiné „lepší“ firmy, ale dám raději přednost velké zajeté společnosti, která si mi může dovolit ještě více ponížit.

Odpovědět

 

Kontextová reklama

Další články na téma Voda, plyn a topení

S konvektory Licon i design rozhoduje

S konvektory Licon i design rozhoduje

Zvolit vhodné vytápění je poměrně složité, ale kolik tomu věnujeme času? Můžeme to předat odborníkovi, který nám vše vyřeší po technické stránce tak, aby nám nebyla zima, ale co interiér? A my, kolik úsilí věnujeme výběru nové sedací soupravy, nábytku či podlahám. Trávíme spoustu času nad katalogy, v internetových diskuzích nebo přímo v prodejnách. A jak naše úsilí o dokonalý interiér může dopadnout?

 
Blíží se konec roku. Ušetřete díky samoodečtu energií!

Blíží se konec roku. Ušetřete díky samoodečtu energií!

Je tu konec roku a s ním přicházejí i změny cen elektřiny a plynu. Proto bychom hned na začátku ledna neměli zapomenout na kontrolu elektroměru a plynoměru. Nahlášení jejich stavů totiž pomůže přesnějšímu rozúčtovaní spotřeby za nové a staré ceny. Navíc, na samoodečet je dobré myslet i v průběhu roku. Díky němu tak můžete mít svou spotřebu lépe pod kontrolou.

 
Jaké radiátory zvolit právě do vašeho interiéru?

Jaké radiátory zvolit právě do vašeho interiéru?

Zvažujete výměnu stávajícího systému topení? Rozhodli jste se investovat do radiátorů? Potom jsme si právě pro Vás připravili takový malý souhrn, který Vám může s výběrem pomoci.

 
Kupte teď, instalujte později… univerzální radiátor VKM8!

Kupte teď, instalujte později… univerzální radiátor VKM8!

Potřebujete do domácnosti nový radiátor, ale nejste si jisti způsobem jeho instalace? Pak nemusíte s pořízením čekat! Ideální variantou je univerzální deskový radiátor RADIK VKM8, který nabízí až 15 různých variant připojení na otopnou soustavu.

 
Nenápadný luxus, to jsou nové radiátory KORATHERM!

Nenápadný luxus, to jsou nové radiátory KORATHERM!

Nová designová otopná tělesa řady KORATHERM spojila dva protiklady – krásu a efektivitu. Horizontálně nebo vertikálně orientované radiátory doladí jakoukoliv místnost vašeho domu a dodají jí potřebný šmrnc. Zbrusu nové linie přitáhnou váš pohled jako magnet a vysoký výkon naopak překvapí i ty největší skrblíky. Chcete získat něco praktického a jedinečného? Pořiďte si radiátor řady KORATHERM!

 
Kvalita, funkčnost a jistota – to je gabotherm!

Kvalita, funkčnost a jistota – to je gabotherm!

Užívejte výhod podlahového vytápění bez obav ze závad, nehod a poškození, které by stály nemalé finanční prostředky. Kvalitní podlahové vytápění s trubkami gabotherm® tyto obavy odstraní a můžete mít jistotu, že na dlouhá léta máte vystaráno.

 
Vytápění: Jaký zdroj zvolit?

Vytápění: Jaký zdroj zvolit?

Vytápění je jednou z nejvyšších položek domácích výdajů. Proto je rozhodnutí o jeho zdroji jednou z nejdůležitějších, které při rekonstrukci či stavbě domu uděláte. Správně zvolené vytápění vám nejen ušetří peníze, ale také zpříjemní bydlení.

 
Optimalizované solární pakety značky Buderus

Optimalizované solární pakety značky Buderus

V současné době všichni chceme snížit své platby za teplo a tak hledáme možné úspory energie. Jednou z možností, jak výrazně ušetřit, je zachycování sluneční energie. Tato energie dopadá neustále a zcela zdarma na naše střechy a je škoda ji nevyužít. V tomto Vám poradí firma Buderus

 

Zpět na předchozí stránku

Reklama

Náš tip

Nepropustné chrániče matrací

Chránič matrace výrazně prodlouží životnost Vaší matrace. Vybírat můžete z různých povrchových materiálů: klasické froté, 100% bavlna nebo moderní molton či bambus.

 

Zahradní domky Biohort prémiové kvality

Zahradní domky rakouského výrobce Biohort osloví i ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají kvalitní úložné prostory do své zahrady. Vysoká kvalita podložená 20-ti letou zárukou a špičkový moderní design.

 

Okna, která mění podkroví

Střešní okna FAKRO jsou navržena tak, aby byl život ve vašem domě ještě příjemnější. Přístup přirozeného světla a čerstvého vzduchu májí pozitivní vliv na rozpoložení každého z nás.

 

Matrace Store – vše pro zdravé spaní

Specializovaný eshop na matrace, rošty do postele, chrániče, anatomické polštáře a postele. Odborně poradíme při výběru správné matrace pro Vás. Nyní akce „matrace doprava zdarma“!

 

Reklama

Firmy z oboru

Sprchové kouty SanSwiss

Český výrobce sprchových koutů s antiplakovou úpravou a vaniček - prvotřídní kvalita, vynikající funkčnost, propracované detaily a moderní design.

Nejčtenější z této rubriky

Poradna: Rekonstrukce kuchyně a koupelny

Poradna: Rekonstrukce kuchyně a koupelny

Zadáním úkolu byla úprava kuchyně, koupelny a WC v malém dvoupokojovém bytě 67-leté paní bez závažnějších stavebních úprav. Podívejte se, jaké změny navrhují odborníci.

 

Jak si poradit s umístěním pračky a sušičky?

Jak si poradit s umístěním pračky a sušičky?

Kdysi jsme ani neuvažovali o tom, že by se dala pračka umístit jinam než do koupelny. Měl ji tam snad každý a bylo to považováno za samozřejmost. Doba ovšem pokročila, v koupelně chceme mít více místa pro sebe a pračka se musí přestěhovat jinam. Možností, kam přemístit pračku a případně i sušičku, je hned několik, zvláště pokud máte větší byt či dům…

 

Z umakartového jádra luxusní koupelna

Z umakartového jádra luxusní koupelna

Značná část obyvatel republiky žije v panelových domech a byty většiny z nich stále „zdobí“ umakartová koupelna a WC. Bez nadsázky lze také říci, že téměř všichni z nich touží po krásné koupelně. A přitom stačí tak málo…

 

Jak na malou koupelnu

Jak na malou koupelnu

Největší problémy s velikostí koupelny jsou tradičně v panelákových bytech nebo starších nešťastně dispozičně řešených domech. I malou koupelnu lze přeměnit na prostornou místnost k relaxaci. Jen je třeba učinit pár kroků.

 

Mozaiková koupelna

Mozaiková koupelna

Koho klasické dlaždičky tak trochu nudí, může sáhnout po tzv. mozaice, která nabízí nejen originalitu, ale také ji lze velmi dobře kombinovat s ostatním vybavením v retro stylu i modernou.

 

Vana a sprcha 2v1

Vana a sprcha 2v1

Zařizujete koupelnu a nejste si jisti, zda bude lepší sprchový kout nebo raději vana? V případě, že máte rodinu, jistě víte, že každý člen má raději něco jiného - někdo se raději sprchuje a jiný je zase v sedmém nebi, když se může naložit do teplé vany. Jak toto dilema vyřešit? Jednoduše, pořiďte si Twinline 2 v 1 - vanu i sprchový kout současně.

 

Jak postupovat při rekonstrukci koupelny?

Jak postupovat při rekonstrukci koupelny?

Strávit osvěžující koupel nebo povzbuzující relax ve sprše patří k nejpříjemnější části dne. Proto nemá být koupelna pouze účelným prostorem, ale přitažlivým místem s osobitou atmosférou.

 

Fasádní betonové obklady

Fasádní betonové obklady

Když se řekne slovo „beton“, mnohým z nás se vybaví zašedlost a strohost architektury panelákových sídlišť z dob před 15 lety. V dnešní době tento materiál nabývá mnohem inspirativnější a modernější podoby a nachází uplatnění nejen jako materiál ryze konstrukční, ale i jako materiál dekorativní.

 

Další z této rubriky

Toaleta, kterou nebudete chtít opustit

Toaleta, kterou nebudete chtít opustit

Klasický bidet si dovede představit asi každý. S elektronickým bidetem už to bude o něco složitější. Firma Easy Clean se zabývá právě prodejem špičkových elektronických bidetů, jež zdravým lidem poskytují komfort a lidem s omezeným pohybem usnadňují život.

 

Hexagony letí - obklady Arte s plastickým povrchem

Hexagony letí - obklady Arte s plastickým povrchem

Společnost Los Kachlos, jeden z největších českých prodejců a dovozců značkových keramických obkladů a dlažeb ze Španělska, uvádí na český trh novinku v podobě Shabby- Chic keramické mozaiky Arte. Obvyklé kostičky a obdélníčky v ní vystřídaly moderní tvary šestiúhelníků, které mají velmi přesné hrany, díky nimž po seskládání vytváří jednolitou plochu.

 

Cihlové pásky dodají interiéru originální vzhled

Cihlové pásky dodají interiéru originální vzhled

Cihlové obkladové pásky jsou často používané pro obklady fasád, ať už celoplošně nebo pouze jako dekorační prvek kolem oken, dveří apod. Velmi dobře ale vypadá cihlový obklad také v interiéru, nejčastěji v obývacím pokoji, v reprezentativních místnostech, restauracích a vinárnách.

 

CADURA - nová řada kvalitních sprchových zástěn

CADURA - nová řada kvalitních sprchových zástěn

CADURA, nová řada kvalitních sprchových zástěn od společnosti SanSwiss, je dokonalou kombinací sofistikovaného designu, do detailu propracované ergonomie i kvalitních materiálů. V nabídce křídlové i posuvné dveře!

 

Keramická dlažba a obklady v novém trendy kabátě

Keramická dlažba a obklady v novém trendy kabátě

Chystáte se na rekonstrukci bytu, nebo právě zařizujete úplně nový dům? Přemýšlíte, jakou vybrat podlahovou krytinu a koberec ani plovoucí podlaha či linoleum pro vás není zrovna to pravé ořechové? Pak vyzkoušejte keramickou dlažbu. A co obklady? Už máte vybráno?

 

Feng-šuej také v koupelně

Feng-šuej také v koupelně

Chcete-li se cítit příjemně a spokojeně také ve vaší koupelně, neváhejte a pusťte do ní prvky východní filozofie Feng-šuej, což v překladu znamená vítr a voda. Pomůžeme vám a poradíme, jak na to.

 

Jak si poradit s umístěním pračky a sušičky?

Jak si poradit s umístěním pračky a sušičky?

Kdysi jsme ani neuvažovali o tom, že by se dala pračka umístit jinam než do koupelny. Měl ji tam snad každý a bylo to považováno za samozřejmost. Doba ovšem pokročila, v koupelně chceme mít více místa pro sebe a pračka se musí přestěhovat jinam. Možností, kam přemístit pračku a případně i sušičku, je hned několik, zvláště pokud máte větší byt či dům…

 

Plnohodnotná alternativa vany

Plnohodnotná alternativa vany

Většina panelákových koupelen byla vybavena vanou přesto, že zabrala téměř veškerý prostor a v koupelně nebylo takzvaně k hnutí. Mnozí od té doby pochopili, že vanu až tolik nepotřebují, ba dokonce, že sprcha má spoustu výhod.

 

Partnerské weby

Reklama

 

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

Turecko-Dovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

Mapa webu | nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . TOPlist