Reklama

Změna dodavatele energií

Poslat upozornění na tento článek emailem Vytisknout článek

25.10.2013

V dnešní době již nemusíme za dodávky energií platit nehorázné částky. Máme totiž možnost si svobodně vybrat, jaká společnost nám bude elektřinu a plyn dodávat. Tím můžeme ušetřit i tisíce korun ročně, aniž bychom se museli ve spotřebě omezovat. Kdo nabízí nejvýhodnější ceny energií? To zjistíme jednoduše porovnáním cen na online kalkulačce.

Ceny energií

Ceny plynu a elektřiny se výraznou měrou podílí na rodinném či firemním rozpočtu. Přestože se dnes domácnosti i podnikatelé snaží ušetřit každou korunu, jen málokdy se pozastaví nad platbami za energie. Mnoho lidí si totiž myslí, že s cenami za dodávky elektřiny a plynu jednoduše nic dělat nemohou a proto nadále bezmocně sledují, jak se zvyšují. Jenomže dnes již bezmocní v tomto ohledu nejsme. I když se to zdá být nemožné, můžeme na energiích ušetřit spoustu peněz a to bez nutnosti omezení spotřeby. Stačí jen vědět, jak na to.

Vzhledem k tomu, že český trh s energiemi prošel liberalizací, vzniklo tak několik nových dodavatelů plynu a elektřiny nabízejících odlišné ceny. Sami se tak dnes můžeme rozhodnout, která společnost nám bude tyto energie dodávat. Změnou dodavatele můžeme ušetřit i několik tisíc korun ročně. Zdá se vám to nemožné? Přesvědčte se o tom sami, tak jako to udělalo již mnoho lidí před vámi. Ceny plynu i elektřiny můžeme mít zcela pod kontrolou a není důvod platit více, když nemusíme.

Kalkulačka plynu a elektřiny

Kolik ušetříme díky přechodu k jinému dodavateli energií, si jednoduše zjistíme z pohodlí domova porovnáním cen energií. K tomu nám poslouží online kalkulačka plynu či elektřiny. Díky tomuto chytrému nástroji nemusíme studovat nabídky všech dostupných dodavatelů a složitě je porovnávat. V online kalkulačce jsou ceny plynu a elektřiny neustále aktualizovány, což nám ušetří drahocenný čas a výsledek se dozvíme do několika málo minut. Srovnání cen elektřiny a plynu je tak rychlé, přehledné a pohodlné, stejně tak jako samotná změna jejich dodavatele. I tu je možné provést zcela zdarma například na portálu www.usetreno.cz. Stačí vyplnit potřebné údaje, které vidíte na obrázku níže. 

V druhém kroku vám kalkulačka vypočte vaši případnou úsporu na plynu, kterou si můžete rovno sjednat. Po odeslání objednávky vám budu doručené potřebné dokumenty na váš email a budete kontaktovány zákaznickou podporou portálu. Následně stačí dokumenty podepsat a poslat poštou. Vše ostatní za vás vyřídí portál Usetreno.cz. Přečtěte si podrobný popis jak probíhá změna dodavatele plynu.

Vývoj cen energií

A pokud si myslíte, že už toho nejlevnějšího dodavatele máte, neusněte na vavřínech – ceny energií se totiž neustále mění a vyvíjí, váš nynější dodavatel už dávno nemusí být tak výhodný jako v době, kdy jste k němu přecházeli. Zdražování totiž nikdy neprobíhá paušálně, proto každý dodavatel na vývoj ceny energií reaguje jinak – někdo markantně zvedne ceny, jiný částku navýší jen nepatrně a sází na to, že se zákazníkovi nebude chtít takto nevýrazné navýšení cen řešit. Čas od času je proto třeba znovu nabídky zkontrolovat a srovnat ceny elektřiny a ceny plynu. Online kalkulačka plynu a elektřiny je neustále dostupná a každému nabízí možnost si zkontrolovat, zda své peníze za energie nevyhazuje komínem.

Kalkulačka plynu a elektřiny nám umožní zjistit, kolik můžeme na energiích ročně ušetřit. I když to třeba nebudou hned tisíce korun, i menší částky za rok udělají pěknou sumu peněz, které pak můžeme využít mnohem příjemnějším způsobem. Nemá cenu čekat, co přinesou v oblasti cen energií následující roky. Změnu dodavatele je možné provést kdykoliv a má na ni nárok úplně každý. Tak co říkáte, nehodilo by se vám ročně pár tisícovek navíc?

- PR článek -

Článek byl zobrazen 5979 krát.

Diskuze k článku

Přidat příspěvěk

Kosák | 16.11.2015 15:51:00

kalkulačku jsem použil a příjde mi to jako dobrá věc, přece jenom nikdo při normální práci nemá moc čas zabývat se tolika dodavateli a když chce někdo měnit narychlo jako já, protože mi končila smlouva,tak moc variant na to jak najít dobrého dodavatele rychle nezbývá, takže když mi kalkulačka vyhledala bohemia energy dal jsem na její doporučení a přešel jsem k nim a zatím je vše v pořádku.

Odpovědět

 

Re:

Aegi | 18.11.2015 12:03:03

A přesně tohle je cesta do záhuby =D. Kalkulačky většinou zohlední jen cenu, ale už ne bonusy nebo sankce (a na ty je zrovna Bohemka expert).

Odpovědět

 

Re: Re:

Edyn | 26.04.2016 14:29:37

Zkušenost s Bohemií může mít každej všelijakou, já s nimi konkrétně vycházím za dobře, nicméně na kalkulačku bych se vykašlal, pokud nestojíte o standardní produkt. Když jsem je kontaktoval na přímo nabídli akční tarif. Za sebe tedy doporučuji zvolit si dodavatele a kontaktovat ho na přímo, oni už pak budou vědět jaký produkt vám na vaší konkrétní domácnost doporučit. Tak jsem to udělal s Bohemií a jak nám to teďka pěkně vychází.

Odpovědět

 

Re:

Petra | 20.11.2015 19:32:45

Zrovna Bohemka na kalkulačce vychází velice špatně, tak nevím podle jaké kalkulačky si vybíral:-( Jinak co se týká BE tak to mám jen špatné zkušenosti z okolí…

Odpovědět

 

Re: Re:

Aleš | 08.12.2015 10:31:45

mě k nim převedl jejich prodejce který mi nahodil dobrou nabídku, takže jsem kalkulačku ani neřešil a z vlastní zkušenosti musím říct že jsem oproti původnímu dodavateli ušetřil…

Odpovědět

 

Elektrika

Tomáš | 14.10.2015 14:09:54

No, já se pozastavil nad platbami za elektriku jednou a myslel jsem že mi u toho vyskočí srdce z hrudi…Okamžitě jsem si sedl k pc a hledal jsem co nabízí jinde a protože Bohemia Energy nabízela slevy přešel jsem k nim, jsem u nich a stále nelituju.

Odpovědět

 

Re: Elektrika

Jirka F. | 07.01.2016 16:41:07

U nás nastala obdobná situace jelikož s elektřinou i topíme, takže jsme se museli hodně zamyslet ke komu se s ní upíšeme. Bohemka v té době zrovna nabízela nějaký spešl tarif, který měl cenu ponižovat o několik málo procent než bylo ve standartu, tak jsme po něm hnedka šáhli a teďka už jsme v klidu.

Odpovědět

 

Re: Re: Elektrika

Ota | 13.09.2016 15:27:01

My si to k nim dali letos poprvé. Topíme přímotopem a s tim jejich novým produktem Jubileum nám to ukázalo celkem dost slušnou úsporu, což nás rozhoupalo ke změně. Dodávka už nám byla zahájena na začátku července, takže by se dalo říct, že na zimu máme už vystaráno.

Odpovědět

 

Kalkulačky

Ross | 24.09.2015 14:22:26

Taky jsem se ně nějaký energetický kalkulačky vykašlal, přijde mi že každá ukazuje něco jinýho. Srovnal jsem nabídky z webů, vybral si Centropol a teď už jen šetřím.

Odpovědět

 

Elektřina

Karda | 13.09.2015 17:52:40

Loni jsme měnili dodavatele a přešli k Centropolu. O nic jsem se nemusel starat a akorát platím míň.

Odpovědět

 

Re: Elektřina

Petra | 20.11.2015 19:37:11

Máme Centropol, protože jsme koupili dům od LČR a ti měli nasmlouvaný centropol, tak v tom pokračujeme a zatím dobré. Před tím jsme měli v bytě CEZ a ten jen každoročně zvyšoval zálohy a platby se zvyšovaly. S BE zkušenosti nemám.

Odpovědět

 

Bohemia Energy

Filda | 28.08.2015 11:50:11

u nás kalkulačka zabrala, protože byl aspoň vidět ten propad cen jaký jsme měli.potom co jsme přešli k Bohemia Energy se nám to rapidně zlepšílo, ale je to taky tím že jsme byli u jednoho z nejdražších dodavatelů.

Odpovědět

 

Re: Bohemia Energy

Ilča | 10.09.2015 14:05:22

my jsme kalkulačku vůbec nevyužili, protože nás firma kontaktovala telefonicky a domluvili si s námi schůzku. Přišli s nabídkou, která mám vyhovovala tak jsem podepsali. jsme s nimi 4 roky a všechno funduje jak má.

Odpovědět

 

Re: Bohemia Energy

Antonín | 19.01.2017 10:58:31

Souhlas, dobrá je ta od tzbčka, nesnáším, když to po mě vyžaduje zadat meil nebo dokonce telefon, to pak okamžitě následujou otravné telefonáty ani nevíte kdo volá. Tzbčko je fajn v tom, že stačí jen údaje o spotřebě a místě kde se odebírá a výsledek je hotov. Nám tadlecta kalkulačka pomohla loni dostat se k Bohemii a zatím vše Ok.

Odpovědět

 

energie

Karel | 19.08.2015 16:39:20

No zkoušel jsem si takovou kalkulačku na internetu a mnoho dodavatelů je levnějších než ten můj, tak co dál podle čeho se řídit a jaké s tím máte vlastně zkušenosti?

Odpovědět

 

Bohemia Energy zkušenosti

Kamil | 21.08.2015 13:09:49

Asi bych se řídil tím, kolik platíte, kolik ušetříte a taky si propočítal ceny ostatních dodavatelů. Pokud vám vyjde že platíte hodně, tak podle mě je úplně zbytečný na něco čekat, a prostě bych rovnou přešel, dokud je venku hezky. Já měnil asi před 3lety na Bohemia Energy a rozhodně se mi to vyplatilo.

Odpovědět

 

Re: Bohemia Energy zkušenosti

Marek Kmoch | 19.08.2016 13:00:22

Tak ono se běžně říká, že léto je nejlepší období pro změnu, že než se to celý vyřídí, tak to máte akorát nachystaný na topnou sezonu a v zimě už topíte a přitom šetříte. Za domu čtyř let jsme u Bohemia energy, byli schopni ušetřit tak do 15tisíc, což je díky jedné změně fakt super. Takže určitě to smysl má.

Odpovědět

 

Re: energie

Jarda | 21.08.2015 19:10:01

Určitě se řiďte podle ceny, dneska už je hromada dodavatelů levnějších jak ČEZ nebo Eon. Pak je dobrý si dát pozor třeba na to, kdy můžete firmě vypovědět smlouvu, abyste se jí neupsal na XX let. Já jsem 2 roky u Centropolu a zatim bez problémů.

Odpovědět

 

Re: Re: energie

Petr | 25.08.2015 14:07:00

A zrovna podle té kalkulačky vychází BE celkem špatně, tak já nevím:-(

Odpovědět

 

Re: Re: Re: energie

Bobo | 26.08.2015 11:30:04

kalkulačku jsem si nehledal, prostě jsem si to selským rozumem spočítal a vyšlo mi to tak jak to bohemia energy inzeruje na stránkách. asi bych si to rozhodování nějakýma kalkulačkama nekomplikoval, kdo ví kdo za těma kalkulačkama stojí.

Odpovědět

 

Re: Re: Re: energie

Ladislav | 22.09.2015 15:44:11

Já si myslím, že každá kalkulačka ukazuje něco jiného a že hlavní je jak to nakonec funguje ve skutečnosti, když jsme hledali my tak jsme skončili tam kde nám to doporučovali kámoši, což byla Bohemia Energy kde jsme spokojení a na kalkulačku jsme se ve finále vykašlali.

Odpovědět

 

Re: Re: Re: energie

Martin | 20.10.2015 20:08:53

Protože BE je nejhorší volba, proto vychází jako jenda z těch horších variant a určitě z ní neušetříte…

Odpovědět

 

Re: Re: Re: Re: energie

Jakub | 06.06.2016 12:51:03

Tyhle pisálky mám nejradši. Musím vám tu oponovat ať se vám to líbí nebo ne. My jsme k BE přešli už před dvěma lety a zatím jsme s nimi ušetřili jako nikdy před tím, ať jsou třeba na trhu i jiné „lepší“ firmy, ale dám raději přednost velké zajeté společnosti, která si mi může dovolit ještě více ponížit.

Odpovědět

 

Kontextová reklama

Další články na téma Voda, plyn a topení

Jak a podle čeho vybrat průtokový ohřívač vody?

Jak a podle čeho vybrat průtokový ohřívač vody?

Průtokový ohřívač je nejrychlejší a nejekonomičtější způsob, jak získat teplou užitkovou vodu. Využití najde v domácnostech i ve firmách, v hotelech a restauracích nebo ve veřejných budovách. Jaké parametry je nutné sledovat při výběru průtokového ohřívače?

 
Kupte teď, instalujte později… univerzální radiátor VKM8!

Kupte teď, instalujte později… univerzální radiátor VKM8!

Potřebujete do domácnosti nový radiátor, ale nejste si jisti způsobem jeho instalace? Pak nemusíte s pořízením čekat! Ideální variantou je univerzální deskový radiátor RADIK VKM8, který nabízí až 15 různých variant připojení na otopnou soustavu.

 
Úspora vytápění s pomocí konvektorů

Úspora vytápění s pomocí konvektorů

Realizace vytápění s pomocí konvektorů přináší nejen úsporu nákladů. Konvektory jsou radiátory s nuceným oběhem vzduchu s pomocí malých tichých ventilátorů. V současné době nacházejí otopná konvektorová tělesa v domácnostech po celém světě stále větší uplatnění. Ušetřete dvakrát nákupem konvektorů přímo od výrobce společnosti Licon Heat.

 
Vaše topení.cz - vše pro vytápění, rozvod a ohřev vody, kanalizaci a zařízení koupelen

Vaše topení.cz - vše pro vytápění, rozvod a ohřev vody, kanalizaci a zařízení koupelen

Specialistou na maloobchodní a velkoobchodní prodej výrobků v oblasti vody, topení a plynu je firma Vaše topení.cz Její další specializací je také prodej sanity a tepelných čerpadel, včetně jejich montáže. Za více než 15 let svého působení získala firma spoustu zákazníků, jejichž spokojenost je kladena vždy na první místo.

 
Je libo radiátor se zrcadlem či bez něj?

Je libo radiátor se zrcadlem či bez něj?

Koupelna neznamená jen keramiku, obklady či baterie. Je také symbolem tepla. A proto je třeba pořídit do ní vhodný radiátor. Vybírat můžete například ze sortimentu společnosti HOPA CZ, která nyní představila hned 11 nových typů radiátorů. Firma vychází z celosvětových módních trendů, jež jedinečným způsobem vtiskuje do svých produktů. Na všechny radiátory společnost poskytuje osmiletou záruku a jsou k dostání již od 3 190 Kč.

 
Infrapanely Wellina - moderní řešení vašeho topení

Infrapanely Wellina - moderní řešení vašeho topení

Infratopení Wellina představuje úsporné a zdravé vytápění, které nezabírá místo pod okny, ale působí jako dekorace. Výhodou je princip sálání, který je obdobný jako vytápění kachlovými kamny, kdy se primárně ohřívají stěny a od nich teprve vzduch. Výsledkem je rovnoměrné prohřátí celého prostoru, minimální vířivost prachu a zejména u starších staveb dochází k vysoušení zdiva a odstraňování plísní.

 
Úspory topení pomocí regulace komínového tahu

Úspory topení pomocí regulace komínového tahu

Využití stabilizátorů komínového tahu (rychlosti větru) se po pětiletém působení firmy S.T.O. z Ostravy stalo víceméně běžným v řadě měst a obcí. Dosáhnout úspory přibližně 35% u topení pevnými palivy a kolem 15% při topení zemním plynem znamená návratnost investice na běžném rodinném domě během 2 - 3 let.

 
Inteligentní ohřívače vody ovládané pomocí mobilního telefonu

Inteligentní ohřívače vody ovládané pomocí mobilního telefonu

Trendem posledních let jsou smart technologie a jejich využití ve všech oblastech bydlení. Pomocí aplikace v chytrém telefonu můžeme ovládat zabezpečení domu, zastínění oken, vytápění i ohřev vody. Co všechno umí poslední generace inteligentních ohřívačů vody?

 

Zpět na předchozí stránku

Reklama

Náš tip

Rostoucí nábytek do dětského pokoje

Kvalitní židle a stoly značky MAYER do dětského pokoje pro vaše malé školáky. Široký výběr "rostoucích" židlí a psacích stolů v různých barevných variantách. Velmi odolná čalounění aquaclean.

 

Bylinná koupel relaxační

Přírodní bylino – rašelinová koupel obsahuje směs bylin s převahou meduňky lékařské, které uvolňují napětí a stress v němž se naše tělo nachází. Neobsahuje pevné částice, neucpává odpady.

 

Okna, která mění podkroví

Střešní okna FAKRO jsou navržena tak, aby byl život ve vašem domě ještě příjemnější. Přístup přirozeného světla a čerstvého vzduchu májí pozitivní vliv na rozpoložení každého z nás.

 

Levné plechové garáže a sklady

Nabízíme široký výběr plechových garáží, skladů a přístřešků, kotců pro zvířata, na které není třeba stavební povolení. Stavíme na betonové patky, zámkovou dlažbu, nebo jen tak na trávu, kdy se rohy podloží betonovými chodníkovými dlaždicemi. Doprava a montáž zdarma.

 

Užívejte si po léta příjemný stín pergoly

Pergola Palram Siera 4200 nabízí konstrukci z hliníkových profilů a silného sendvičového polykarbonátu se 100 % UV ochranou. Střešní panely propouští 80 % světla. Odolá počasí i rzi.

 

Klimatizace s montáží pro váš byt

Využijte nabídku od AIR-COOL a zakupte si klimatizaci do vašeho bytu s montáží. Jako bonus na vybrané sestavy od nás získáte nyní montáž i dopravu ZDARMA. Platí pro celou ČR.

 

Reklama

Firmy z oboru

Sprchové kouty SanSwiss

Český výrobce sprchových koutů s antiplakovou úpravou a vaniček - prvotřídní kvalita, vynikající funkčnost, propracované detaily a moderní design.

Nejčtenější z této rubriky

Poradna: Rekonstrukce kuchyně a koupelny

Poradna: Rekonstrukce kuchyně a koupelny

Zadáním úkolu byla úprava kuchyně, koupelny a WC v malém dvoupokojovém bytě 67-leté paní bez závažnějších stavebních úprav. Podívejte se, jaké změny navrhují odborníci.

 

Jak si poradit s umístěním pračky a sušičky?

Jak si poradit s umístěním pračky a sušičky?

Kdysi jsme ani neuvažovali o tom, že by se dala pračka umístit jinam než do koupelny. Měl ji tam snad každý a bylo to považováno za samozřejmost. Doba ovšem pokročila, v koupelně chceme mít více místa pro sebe a pračka se musí přestěhovat jinam. Možností, kam přemístit pračku a případně i sušičku, je hned několik, zvláště pokud máte větší byt či dům…

 

Z umakartového jádra luxusní koupelna

Z umakartového jádra luxusní koupelna

Značná část obyvatel republiky žije v panelových domech a byty většiny z nich stále „zdobí“ umakartová koupelna a WC. Bez nadsázky lze také říci, že téměř všichni z nich touží po krásné koupelně. A přitom stačí tak málo…

 

Vana a sprcha 2v1

Vana a sprcha 2v1

Zařizujete koupelnu a nejste si jisti, zda bude lepší sprchový kout nebo raději vana? V případě, že máte rodinu, jistě víte, že každý člen má raději něco jiného - někdo se raději sprchuje a jiný je zase v sedmém nebi, když se může naložit do teplé vany. Jak toto dilema vyřešit? Jednoduše, pořiďte si Twinline 2 v 1 - vanu i sprchový kout současně.

 

Jak na malou koupelnu

Jak na malou koupelnu

Největší problémy s velikostí koupelny jsou tradičně v panelákových bytech nebo starších nešťastně dispozičně řešených domech. I malou koupelnu lze přeměnit na prostornou místnost k relaxaci. Jen je třeba učinit pár kroků.

 

Mozaiková koupelna

Mozaiková koupelna

Koho klasické dlaždičky tak trochu nudí, může sáhnout po tzv. mozaice, která nabízí nejen originalitu, ale také ji lze velmi dobře kombinovat s ostatním vybavením v retro stylu i modernou.

 

Jak postupovat při rekonstrukci koupelny?

Jak postupovat při rekonstrukci koupelny?

Strávit osvěžující koupel nebo povzbuzující relax ve sprše patří k nejpříjemnější části dne. Proto nemá být koupelna pouze účelným prostorem, ale přitažlivým místem s osobitou atmosférou.

 

Fasádní betonové obklady

Fasádní betonové obklady

Když se řekne slovo „beton“, mnohým z nás se vybaví zašedlost a strohost architektury panelákových sídlišť z dob před 15 lety. V dnešní době tento materiál nabývá mnohem inspirativnější a modernější podoby a nachází uplatnění nejen jako materiál ryze konstrukční, ale i jako materiál dekorativní.

 

Další z této rubriky

Přírodní pískovec pro váš dům i zahradu

Přírodní pískovec pro váš dům i zahradu

Kdo by si nepřál mít ve svém domově kus pravé přírody? Chtěli byste mít originální interiér s přírodním pískovcem nebo zahradu s jedinečným typem pískovcového kamene? Firma Jiří Sršeň – Tekam Vám nabízí přírodní glaukonitický pískovec nazelenalé barvy. V současné době těžíme pískovec s širokou barevnou škálou od modrozelené až po světle zelenou, probarvenou rezavými oxidy železa.

 

Ruční nebo hlavová sprcha?

Ruční nebo hlavová sprcha?

Sprchování se stalo nedílnou součástí naší každodenní hygieny. Někdy k tomu slouží samostatně vyčleněný sprchový kout s hlavicí pevně zabudovanou do stěny, jindy pouze ruční sprcha ve vaně. Obě dvě řešení mají svá pro i proti, a tak nelze obecně konstatovat, že by jedno či druhé bylo výhodnější.

 

Bidetové sedátko promění váš klozet v plnohodnotný bidet

Bidetové sedátko promění váš klozet v plnohodnotný bidet

Bidet je nedílnou součástí intimní hygieny a patří k určitému standardu moderního životního stylu. Je ovšem prostorově náročný, a tedy pro mnohé majitele malých toalet a koupelen nedostupný. Nyní lze tento problém velmi snadno a efektivně vyřešit instalací bidetového sedátka Intimus® na Váš stávající klozet. Bidetové sedátko Intimus® 2 v 1 je určeno pro všechny, pro které zdraví a čistota mají svou cenu.

 

Dřevěný koupelnový nábytek odolá plísni i vlhku

Dřevěný koupelnový nábytek odolá plísni i vlhku

Někomu se může zdát, že dát si do koupelny nábytek ze dřeva je holý nesmysl. Zcela jistě brzy nabobtná a nejenže bude nevzhledný, ale navíc časem i nefunkční. Nenechte se těmito mýty strašit. Moderní dřevěný koupelnový nábytek vyrobený z kvalitního materiálu je stylový, odolný proti plísním i vlhku a může nám spolehlivě sloužit dlouhou dobu.

 

Akrylát versus litý mramor – jaký materiál zvolit do koupelny?

Akrylát versus litý mramor – jaký materiál zvolit do koupelny?

Pokud se chystáte ke koupi nové vany, sprchové vaničky, či jiného koupelnového vybavení, nezaměřujte se jen na velikost a design. Důležitým parametrem je také materiál, z něhož je sanita vyrobena. Kromě klasiky, kterou zastupuje smaltovaná ocel, jsou dnes v nabídce také mnohem odolnější materiály, jako třeba akrylát nebo litý mramor.

 

A opět nás čeká rekonstrukce koupelny

A opět nás čeká rekonstrukce  koupelny

Rekonstrukce koupelny je vždy velkým zásahem do poklidného rodinného života. Důvod je prostý, koupelna představuje skutečný střed domova, bez něhož si náš každodenní život neumíme představit. Jak tedy při její rekonstrukci postupovat, aby šla práce „rychle od ruky“ a chod rodiny nebyl dlouho omezen?

 

Koupelnové předložky GRUND – elegance ve Vaší koupelně

Koupelnové předložky GRUND – elegance ve Vaší koupelně

Firma GRUND právě přichází na trh s nejnovější kolekcí koupelnových předložek pro rok 2012-13. Široká škála modelů nabízí vzory a barevné kombinace odrážející nejnovější trendy z oblasti bytového designu. Výbornou kvalitu, svěží moderní design a zajímavé ceny - to vše najdete na www.grund.cz

 

Nová kolekce van řady Style Line a sprchových zástěn PREMIUM NEW

Nová kolekce van řady Style Line a sprchových zástěn PREMIUM NEW

Přední český výrobce van a sprchových koutů, společnost TEiKO, představila novou kolekci van z dílny designéra Ivana Pecháčka. Nová řada van Style Line - to je čistý design, zřetelné ostré křivky a originalita v každém detailu. Kolekce Style Line je důkazem toho, že i z takového materiálu jako je akrylát je možné vytvořit vany skutečně ostrých linií.

 

Partnerské weby

Reklama

Další zajímavé magazíny ...

Světadíly.cz

Světadíly

Portál do světa cestování. Každý den nové články, tipy na cesty, recenze, fotografie. Nabídka zájezdů a ubytování po cecelém světě

Turecko-Dovolená.eu

Dovolená v Turecku

Poznejte barvy a krásy Turecka s naším průvodcem pro cestovatele.

GolfovýMagazín.cz

Golfový magazín

Online golfové statistiky, rady a tipy pro zlepšení hry, objevte s námi kouzlo golfu!

Rudé-Moře.com

Rudé moře

Vše o rudém moři, fauna a flóra, oblíbená letoviska a potápěčské lokality.

ŘeckoZájezdy.cz

Řecko zájezdy

Stránky zaměřené na Řecko a řecké ostrovy. Zajímavé tipy a informace pro cestovatele.

Mapa webu | nastavit jako domovskou stránku

© Bydlení pro každého  |  webdesign a programování: weto.cz webdesign
TOPlist RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom